Usunięcie tłuszczaka w obrębie głowy

3 tygodni miałam laserowo usunięty tłuszczako-włókniaka na głowie. Dziś dotknęłam to miejsce i czuję tak jakby go znów miała mniejszego. Czy tak po prostu wygląda rana? Czy tak zostanie mi do końca? A może coś mi odrasta? Proszę o pomoc, martwię się. A może to jest strup ? Lekarz tydzień po zabiegu mówił, że rana ładnie sie zagoiła, więc może powstał teraz strup?

Cokolwiek Panią niepokoi - najlepiej jest udac się na kontrole do lekarza,przez opis nie widzimy rany i nei jestesmy w stanie dokładnie zdiagnozować tego co się tam dzieje.