Usunięcie torbieli Bartholina a ropienie okolicy szwów

Jestem 5 dni po zabiegu torbiela bartholina!lekarz podobno usunął wszystko i założono mi 8 szwów,we środę mam mieć kontrole i wyciąganie szwów!!moje pytanie to czy może zrobić mi sie ropień przy szwach ?czy jest to już nawrot choroby!!blagam niech mi ktoś powie bo drugi raz nie przeżyje tego bólu

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie może nawrócić, teraz konieczna jest kontrola. Proszę udać się do ginekologa.