Usunięcie torbieli z piersi a zakończenie karmienia piersią

Podczas karmienia piersia zdiagnozowano u mnie dwie torbiele na piersi. Skończyłam karmić dziecko miesiąc temu. Czy to jest dobry czas na usunięcie torbieli czy lepiej jeszcze trochę poczekać aż hormony się ustabilizują?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wszystko zależy od Pani stanu zdrowia. Nie wydaje się żeby było to przeciwwskazaniem do usunięcia torbieli. Jednakże w celu kwalifikacji proszę się udać do chirurga. Pozdrawiam