Usunięcie trzeciego migdałka a słuch

Witam mój syn miał usunięty 3 migdał msce temu(nie słyszał na lewe ucho i prawe bardzo malutko) pani dr powiedziała ze po zabiegu będzie już dobrze słyszał. Natomiast byliśmy tydzień po zabiegu na kontrole i bez poprawy, pani dr wsadziła mu taki wężyk do noska i wprowadzała mu tam powietrze troszkę się poprawiło, ale teraz byliśmy msce po zabiegu i ze słuchem nie jest tak jak powinno. Martwię się bardzo.Czy razem z wycięciem migdałka pani dr nie powinna zrobić drenaż uszu?

Drenaż to nacięcie błon bębenkowych. To dziura w bębenkach. Dobrze wykonany zabieg usunięcia trzeciego migdałka przywraca za zwyczaj słuch bez drenażu. Przyjedźcie do mnie do Gorzyc, posiadam sprzęt do leczenia i diagnostyki takich schorzeń u dzieci.