Usunięcie wędzidełka i stosowanie leków na serce a problemy ze wzwodem

Czy po całkowitym usunięciu tego czułego fragmentu penisa jakim jest wędzidełko mogą wystąpić problemy ze wzwodem, podnieceniem, bądź odczuwaniem przyjemności? Dodam że przyjmuję leki na serce typu Beta-blokery już od dłuższego czasu. Nie miałem jeszcze pierwszego razu. Podobno te leki mogą mieć wpływ na wzwód, co mnie do końca nie przekonuje ponieważ przed zabiegiem usunięcia wędzidełka penis reagował jak należy na sytuację erotyczne, szybki wzwód oraz podniecenie. Czy to może kwestia psychiki?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
beta blokery rzeczywiście negatywnie wpływają na potencję, nie wiem z jakiego powodu usunięto wędzidełko, wydaje mi się ze to kwestia psychiki, udaj się do seksuologa lub urologa oni ci pomogą
pozdrawiam