Usunięcie wyrostka robaczkowego a bolesność brzucha

Witam.30 pazd.przeszlam laparaskopowe usuniecie wyrostka robaczkowego,ostre niezytowe.Po czym bol dalej utrzymywal sie w prawym dole biodrowym.Skierowano mnie na od.gastrologii,z podejrzniem nieswoistej choroby jelit,zrobiono kolonoskopie w pelnej sedacji,wszystko ok,z jelita kretego i katnicy pobrano wycinki(czekam na wynik)pobrano tez kalprotektyne i oznaczenie p.p yersinozie(czekam)rozpoznanie czynnosciowe zaburzenie motoryki przew.pokarm.Od 3dni mam biegunke i bole brzucha od pepka w dol.

Takie własnie dolegliwości mogą być związane z zespołm jelita drażliwego. Odpowiednie zastosowanie leków, dieta i dobrany tryb życia powinny załagodzić dolegliwości. Leczeniem najlepiej, żeby zajął się gastroenterolog.