Usunięcie zastawki serca i wstawienie sztucznej

Dobry Wieczór W maju ubiegłego(2013) roku miałem operacje kardiochirurgiczną, podczas której usunięto mi zastawkę sercową(wstawiając inną-sztuczną), usunięto mi również około 8-mio centymetrowy odcinek aorty odprowadzajacej krew z serca(wstawiając w jego miejsce sztuczną rurkę). Od tego czasu otrzymałem 6-cio miesięczne chorobowe, a następnie 12-sto miesięczny zasiłek rechabilitacyjny, który się kończy w X.2014r. Jakie mam szanse na otrzymanie 2-go stopnia niepełnosprawności, oraz(lub) renty?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej ma Pan szansę na otrzymanie renty oraz stopnia niepełnosprawności. Nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić to w wartościach liczbowych.