Usunięcie zęba a spóźnienie okresu

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy okrea moze sie opoznic jezeli mialam usuwany zab chirurgicznie i bralam antybiotyk .mam okres nieregularnie plodnych dni tez nie mam.. a okres spoznia sie 1.5 tyg. A test ciazowy wykonywalam dwa razy j dwa razy negatywnie. Po 20 dniach po stosunku robilam test ciazowy. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Usunięcie zęba samo w sobie nie powinno zaburzać cyklu miesięcznego. Warto skorzystać z porady ginekologa gdyż opisana sytuacja może być skutkiem wahań hormonalnych.

Witam,
wszystko w życiu jest możliwe, Wyrwany ząb raczej takich numerów nie robi - przyczyną może być stres po zabiegu
Test ciążowy nie zawsze prawde powie - jeżeli wyszedł ujemny ,radzę odwiedzić ginekologa.
Powodzenia;
Lek.stom.Maria Hirchy-Żak