Usunięcie zębów z dolej szczęki pod narkozą

witam, jestem po zawale, ale moje zeby na dole sa wszystkie do wyrwania, pare lat temu wyrwalam wszystkie na gorze i mam proteze, to samo chce zrobic z dolnymi zebami, pod narkoza i wszystkie naraz, czy jest to mozliwe i jaki jest koszt, dziekuje

Małgorzata Panek

Proszę udać się do gabinetu stomatologicznego. Tam dowie się Pani nt kosztów i możliwości znieczulenia. Nie ma jednego cennika dla wszystkich klinik.
Pozdrawiam