Usunięcie zespoleń po złamaniu stawu skokowego

Witam 13.02.2013r miałam trójkostkowe złamanie stawu skokowego .Z prawej strony lewego podudzia mam blachę i 6 śrub natomiast z lewej strony przez kostkę mam na zdjęciu widoczną śrubę i drut Kir.... .Jak wygląda wyciąganie tej śruby i drutu i czy można w tym przypadku mieć narkozę.Czy wyciąga się także tą blachę i resztę śrub .

Usuwa się cały materiał obcy. Oczywiście można mieć znieczulenie ogólne ale nie ma takiej konieczności, bo w trakcie znieczulenia regionalnego może Pani również spać.