Usunięcie znamienia barwnikowego a jego budowa

Witam. Mam 24 lata i jestem po usunięciu znamienia barwnikowego z szyi po stronie lewej.Wiele czytałem na temat usuwania znamion jak i o wynikach histopatologicznych trafiłem na dość ciekawy artykuł który wzbudził we mnie odrobinę niepewności.W artykule pisało ze wiele Czerniaków ma podobną budowę pod mikroskopem co inne znamiona ze wówczas potrzebne są dodatkwe barwienia immunohistochemiczne które sa drogie i nie każda pracownia je wykonuje.Czy mogę spać spokojnie dodam że nie wykonano barwien

Nie napisał Pan wyniku badania hist-pat. - nie rozumiem więc pytania! Jeśli jest potrzeba dodatkowych barwień - to zlecają to specjaliści histopatolodzy! Oni dadzą ostateczną,konkretną odpowiedź , zż