Usunięcie znamienia z policzka

Witam Moja córka ma 1,5 roku i ma na policzku znamię określone jako myszka jest ona wielkości małego paznokcia . polecona mi żebym ją usuneła poprzez dermabrazję . Było ono badane u dermatologa i nic złego się z nim nie dzieję . Lecz ze względów estetyczno społecznych chciałanym jej to usunąć.. Co Pan Doktor uważa?

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.