Usunięcie znamion barwnikowych a wynik badania histopatologicznego

co oznacza wpis Tu cutis mulitfocalis ? usunieto mi 4 znamiona barwnikowe. 1- znamie barwnikowe zlozone . 2. znamie barwnikowe dysplastyczne. 3 znamie barwnikowe skorne. prosze o wyjasnienie

Tu cutis multifocalis znaczy guz skóry wieloogniskowy - czyli, że było ich kilka.
Wymienione przez Panią rozpoznania są łagodnymi odmianami znamion. Usunięcie kończy sprawę, można spać spokojnie.