Usunięcie żyły a wyniki USG żył

WITAM MAM SKIEROWANIE DO SZPITALA NA USUNIĘCIE ŻYŁY WYNIK BADANIA USG ŻYŁ ''ŻYLAKI ZEWNĘTRZNEJ STRONY DOŁU PODKOLANOWEGO ORAZ TYLNO ZEWNĘTRZNEJ POWIERZCHNI GOLENI.ZASILANE NIEWYDOLNYM PERFORATOREM DOŁU PODKOLANOWEGO .W ŻYLAKACH RESZTKOWE HYPOECHOGENICZNE SKRZEPLINY.ŻYŁY ODPISZCZELOWA I ODSTRZAŁKOWA BEZ SKRZEPLIN ZASTAWKI WYDOLNE ŻŻ.Biodrowe,udowa wspólna,udowa,podkolanowa,strzałkowa,piszczelowe tylne bez skrzeplin odpływ dogłowowy,fazowy,spontaniczny ,zastawki wydolne,co blendom mi usuwać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O szczegóły zabiegu operacyjnego proszę zapytać lekarza kierującego na zabieg.