Usunięta ósemka i krwawienie

Dzień dobry, Dzisiaj przed 12 miałam usunięta 8 po lewej stronie na dole. Mam założone szwy i podany antybiotyk i leki przeciwbólowe. Nie pokoi mnie saczenie się krwii z miejsca wyrwania do tej pory a mamy juz 20 godz. Czy mam powód do nie pokoju. Dodam że do tej pory jeszcze nic nie jadłam i wypiłam około 6 malutkich lykow wody do popicia tabletek. Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,
jeżeli jest to tylko bardzo niewielkie sączenie się, nie ma powodów do niepokoju. 20 godzin po zabiegu powinna Pani już ostrożnie jeść. Jeżeli sączenie jest nieustanne proszę nagryźć na pół godziny na sterylny gazik, powinno ustać. Gdyby krwawienie nadal się utrzymywało, musi się Pani zgłosić do lekarza.