Usuwana torbiel, stosowanie tabletek Visanne a planowanie ciąży

Witam mialam usunieta torbiel we wrzesniu aktualnie koncze 3 opakowanie visanne a z kilka dni mam brac przez trzy miesiace tabletki antykoncepcyjne tylko nie wiem po co skoro chcemy z mezem starac sie o dzidziusia a lekarz odpowiedzial zbywajaco na to pytanie. Czy moge ich nie brac i zaczac odrazu starania?

Lek. Tomasz Budlewski

bez poznania większej ilości informacji medycznych nie można się wypowiedzieć. proponuje Kierowac się zaleceniami lekarskimi