Usuwanie blizn po trądziku

Czy jest możliwość usunięcia blizn po trądzik. Jesli tak, to jakie? Pozdrawiam!
ponad rok temu

W ostatnich latach szybki rozwój medycyny estetycznej doprowadził do pojawienia się wielu nowych możliwości. Do wyboru mamy takie metody jak mikrodermabrazja, peelingi medyczne oraz laseroterapie. Zabiegi te polegają głównie na kontrolowanym uszkodzeniu skóry w celu pobudzenia organizmu do prawidłowej regeneracji. Peelingi medyczne i mikrodermabrazja to zabiegi skutecznie regenerujące, wygładzające oraz poprawiające kondycję skóry. Mają one zastosowanie w redukcji płytkich blizn potrądzikowych, jednak nie sprawdzają się w przypadku zaawansowanych zmian. Obecnie najskuteczniejszą, a zarazem najszybszą metodą leczenia blizn potrądzikowych jest laseroterapia. To zasługa nowej technologi frakcyjnej, która umożliwiła leczenie w jednym czasie dużych obszarów skóry i skróciła proces jej rekonwalescencji. Ablacyjny laser frakcyjny tworzy w skórze mikrouszkodzenia, jednocześnie pozostawiając wokół nich obszary nienaruszonej tkanki, co ułatwia i przyśpiesza prawidłowe gojenie.
Laseroterapia frakcyjna umożliwia redukcję blizn potrądzikowych. Wymaga jednak serii zabiegów, a ostateczne efekty widoczne są po 6 miesiącach od zakończenia terapii.
Pozdrawiam
Agnieszka Koczynasz

Jest kilka metod. Wszystko zależy, jak teraz wyglądają. Najczęściej stosowane są metody złuszczania skóry. Od delikatnych peelingów po dermabrazję w warunkach chirurgicznej sali operacyjnej. Bardzo dobre rezultaty dają zabiegi laserem frakcyjnym. Dobre efekty dają również zabiegi mezoterapii, które stymulują skórę - np. Skinbooster. Wszystkie metody wymagają cierpliwości - której życzę :)

Zdecydowanie,
jednym z najskuteczniejszych zabiegów jest Dermapen w połączeniu z mezoterapią zwykłą lub preparatem Regeneris czyli osoczem własnej krwi. Blizny spłycają się znakomicie, wzrasta napięcie skóry i poprawia się jej koloryt.
Do skuteczności potrzebna jest sumienność czyli powtarzanie zabiegów. W początkowym okresie można zrobić dwa zabiegi co 14 dni a potem co miesiąc.
w przypadku chęci przyglądnięcia się efektom - proszę o kontaky mailowy
instytut@medyczne-fbi.pl
Serdecznie pozdrawiam

Tak można spłycić blizny potrądzikowe, najpierw należy zgłosić się do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację, obejrzy on stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje się peelingi medyczne,laser IPL.

Witam
Najskuteczniejszą metodą leczenia blizn potrądzikowych jest laser frakcyjny CO2 w połączeniu z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym, Zabiegów należy wykonać kilka, ale efekty są bardzo dobre.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska