Usuwanie blizny po przeszczepianiu skóry

Witam, jest na sali jakiś chirurg plastyczny, który mógłby doradzić mi w sprawie blizny, która została mi po przeszczepie skóry na udzie? Rana jest zagojona od 2msc, nastomiast jest czerwona, smarowałam Contratubexem, teraz Cepanem. Blizna słabo blednieje, wiem, że to wymaga czasu, natomiast jestem po wypadku z otwartym złamaniem nogi, blizna w tamtym miejscu jest przeokropna,a aktualnie nie mogę się nią zająć dlatego chciałabym jak najszybciej złagodzić tę górną.. Co będzie dla mnie najlepsze?

Bez skonsultowani Pani w gabinecie trudno jest cos konkretnego doradzić. Jeżeli rana jest zagojona to pewnie można próbować różnych metod złagodzenia widoczności tej blizny (np. laser frakcyjny, karboksyterapia, kolagen). Ale to wymaga zobaczenia stanu tej blizny. Może Pani też próbować kremu Kelo-cote, do dostania w aptekach.