Usuwanie całkowicie zatrzymanej ósemki

3 tygodnie temu miałam usuwaną całkowicie zatrzymaną ósemkę. Po 3 tygodniach nadal stosuję Ketonal, ból jest straszny. Ale problem tkwi w tym, że miałam w tym samym czasie leczone 3 zęby z tej samej strony. Czasem mam wrażenie, że te leczone zęby mi przeszkadzają, ale później uczucie znika. Czasem jest to strasznie uciążliwe. Moje pytanie brzmi czy to normalne i czy jest możliwość, że kiedy zaczyna boleć i pojawia się opuchlizna zęby jakby do siebie nie pasują, czy może plomby są źle uformowane

Proszę zrobić kontrolną panoramę i wrócić do gabinetu gdzie był wykonywany zabieg usunięcia 8.Lekarz na pewno prawidłowo oceni sytuację i pomoże.