Usuwanie ciąży pozamacicznej a szwy rozpuszczalne

witam Miałam laparoskopow usuwana ciaze pozamaciczna i lekarz nic nie powiedzial mi o szwach. Czy stosuje sie szwy rozpuszczalne do tego zabiegu? I czy to normalne ze w okolicy pepka wychodza mi coraz wieksze siniaki?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli siniaki są coraz to większe konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Nie podaje Pani jakie Pani leki teraz przyjmuje. Proponuję udać się do ginekologa celem kontroli.