Usuwanie ciąży pozamacicznej jajowodowej

2 miesiące temu miałam usuwaną ciąże pozamaciczną jajowodową (bez usuwania jajników), od tego czasu miałam 3 krawawienia - 1 po operacji i 2 miesiączkowe, ale w mojej krwi zaczęły się pojawiać bardzo duże skrzepy, wyglądem przypominające kawałki wątróbki. Czy to normalne i to przejdzie? czy można starać się już o ciąże? ( bardzo nam zależy). Dodam że w miedzyczasie byłam na 2 wizytach u ginekologów i każdy stwierdził że wszystko sie dobrze goi. pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć pod względem skrzepow