Usuwanie fioletowych rozstępów po ciąży

Witam , mam takie pytanie , moja dziewczyna miałą cesarkę , urodziła córeczke i pojawiły jej się roztępy na pośladkach na łydkach takie niewielki i na udach , są one fioletowe , mówi że nie da się ich już zniszczyć , można by było jak by były białe . I teraz mam takie pytanie , Czy można jakoś ich się pozbyć ? chociaż troche żeby były podobne do barwy skóry albo coś podobnego , czekam na odp i z góry dziękuje :)

Witam Pana
Zachęcam do kontaktu z lekarzem medycyny estetycznej, ponieważ rozstępy można leczyć. Najskuteczniejsza jest terapia świeżych rozstępów, czyli takich, które mają kolor fioletowy czy czerwony. Taki stan rzeczy będzie trwał tylko kilka miesięcy, czasu jest więc niewiele.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Oczywiście!

należy połączyć zabiegi Dermapen z mezoterapią specjalistycznym preparatem minimalizującym rozstępy lub z preparatem Regeneris....lub zabiegami laserowymi - frakcyjnymi.

Zapraszam na konsultację i prosze się nie martwić:)

Pozdrawiam