Usuwanie naczynek z nóg po ciąży

Mam 28 lat. W ciąży zrobiło mi się sporo naczynek na nogach. Byłam u jednego lekarza, który zaproponował laser. Jednak efekt jest marny a wydałam 1000zł. praktycznie nie ma żadnej różnicy. Czym jeszcze można takie naczynka usunąć?

W pierwszej kolejności proponuję wykonanie badania USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych, ponieważ pękające naczynka mogą być pierwszym objawem przewlekłej niewydolności żylnej. Często jednym zabiegiem nie można uzyskać satysfakcjonującego efektu estetycznego. Znaczenie ma również laser, jakim miała Pani zamykane pajączki. Osobiście polecam lasery CynoSure, Fotona i Gemini.

Witam
Podsawą leczenia jest wykonanie badania USG-Doppler żył kończyn dolnych. Na tej podstawie planuje się odpowiednie leczenie. najczęściej zaczynamy od skleroterapii a laser stanowi tylko metodę uzupełniającą. Z laserów polecam najnowszy laser naczyniowy Cutera Exel V.