Usuwanie nadmiernego owłosienie za pomocą tabletek antykoncecyjnych

czy gdy przechodzi się z mocnych tabletek antykoncepcyjnych przy których zniknęło owłosienie na słabsze i wraca owłosienie tam gdzie wcześniej znikło to powinno się dalej brać takie tabletki?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się nadmiernego owłosienia może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.