Usuwanie nowotworu odbytnicy a wyniki TSH

Dzień dobry, mam pytanie: Czy wyniki TSH 0,011 (NORMA0,27-4,2), FT4 19,74 (NORMA 12-22), FT3 8,99 (NORMA 3,10-6,80), APO niemierzalna, ATG niemierzalne mogą stanowić przeciwwskazanie lub przeszkodę do przeprowadzenia operacji - chodzi o operację związaną z nowotworem odbytnicy? Operacja ma się odbyć 18.03.2015, wyniki otrzymaliśmy dziś. Serdecznie dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje jak najszybciej skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Sądzę że lekarz ginekolog może nie zgodzić się na znieczulenie. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia.