Usuwanie owłosienia intymnego a możliwe następstwa

Czy wyrywanie włosów łonowych jest szkodliwe ?

Witam serdecznie,
usuwanie owłosienia łonowego nie jest szkodliwe. Ze względów estetycznych jest to często wykonywany zabieg. Jedyna kwestia jest taka, że jest to mimo wszystko ochrona bardzo delikatnym miejsc przed działaniem czynników zewnętrznych - mikrobów, zanieczyszczeń itp.

Pozdrawiam,
ES

Witam, usuwanie owłosienia łonowego jest absolutnie bezpieczne i coraz bardziej popularne zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Jest wiele metod usuwania owłosienia łonowego od preparatów kosmetycznych, wosku po metody laserowe. Warto wybrac tę najodpowiedniejszą dla siebie. Osobiście polecam depilację pastą cukrową, którą wykonuje się w wielu gabinetach kosmetycznych . Warto pamiętac o odpowiedniej pielęgnacji domowej wrażliwych miejsc intymnych .
pozdrawiam
MO