Usuwanie pieprzyków metodą laserową

Pod koniec stycznia usuwałam 2 pieprzyki metodą laserową - mniejszy na twarzy wygoił mi sie w kilka tygodni, a drugi na ręce - znacznie większy nie wygoił się do dzisiaj. Mam go od urodzenia lub od bardzo młodego wieku. Znamię robiło sie keloidem, wiec używałam maści silikonowej. Miałam tez 2 maści z antybiotykiem - mój dermatolog spytał mnie tylko "dlaczego to sie nie goi, czy ma pani cukrzyce?", zrobiłam badania i nie mam. jest to lekko wypukłe i bordowe - co zrobic i dlaczego sie nie goi?

Blizny, w zależności od miejsca i mechanizmu powstania, oraz od indywidualnych predyspozycji pacjenta, goją się różnie. Jeśli nie podoba się Pani wygląd blizny, proponuję konsultację z lekarzem medycyny estetycznej i serię zabiegów laserem CO2 - im szybciej zostanie wdrożona, tym lepsze efekty estetyczne można uzyskać. Pozdrawiam.