Usuwanie pieprzyków na twarzy u 18-letniej kobiety

Witam! Chciałam zapytać czy usuwa Pani pieprzyki z twarzy, na czym polega zabieg i jaki jest jego koszt ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tak usuwam zmiany skorne za pomoca lasera CO2 lub tradycyjnie chirurgicznie , z badaniem histopatologicznym. . Zmiane skórna najperw oceniam. Jeżeli kwalifikuje się do zabiegu laserowego(czy jest łagodna, czy nie ma koniecznosci badania histopatologicznego) Zabieg przeprowadzam w znieczuleniu miejscowym, jest zatem niebolesny. Po zabiegu przez kilka dni na skórze jest strupek, potem, przez kilka tygodni, może być widoczne zaczerwienienie, które nastepnie blednie .
Pozdrawiam
Ewa Rybicka