Usuwanie szwów po operacji przepukliny pachwiny

Miałem operacje przepukliny pachwina lewej strony bez siatki w 2005 i z siatką w 2008 z prawej strony. lewa strona na samej górze "pękła " pojawiła się mała przepuklina na gorze juz przy samym brzuchu. naprawa odbyła się w UK -inne op w PL . jestem w 7j dobie po operacji naprawy lewej strony . Dr stwierdził że będzie musiał wszystko usunąć (szwy) ze starej operacji (konieczne było? - to była mała przepuklina nad szwem powstala) stan po bardzo spuchniete i twarde. normalne? czy stosować pas?

W tak wczesnym okresie pooperacyjnym taki stan miejsca operowanego może występować. Aby zaopatrzyć wznowę przepukliny często trzeba usunąć stare elementy wzmacniające, aby odpowiednio wszczepić np. siatkę. Pasa przepuklinowego po operacji przepukliny pachwinowej raczej nie stosuje się.

Nie istnieje leczenie przez internet!!! Bez zbadania Pana nie jestem w stanie postawić żadnej diagnozy!!! Proszę słuchać decyzji chirurgów!!! zż