Usuwanie torbieli z zatoki szczękowej

Witam.Trzy tyg. temu miałam usuniętą prawie 4 cm.torbiel z zatoki szczękowej.Czeka mnie podobna operacja w zatoce lewej.Jak długo po operacji będzie się jeszcze utrzymywał ból kości lewej str.twarzy i zębów oraz drętwienie tych okolic?Problem jest stały,czasem narastający,choć rana wygląda bardzo ładnie i nie wiem czy pochodzi z-po operacji czy ze strony stomatologicznej,choć zęby przed operacją-wszystkie były wyleczone.

Witam
Jest to typowy ból po tego typu operacji. Wszystkie wymienione objawy powinny ustąpić po kilku tygodniach. Raczej problem nie wynika ze strony stomatologicznej, tylko z zabiegu operacyjnego. Pozdrawiam i życzę zdrowia.