Usuwanie zęba u dziecka a czerwony policzek i bolesność głowy

Witam mam pytanie dzis bylam u dentysty z moja 7 letnia corka miala usowanego zabka ze znieczuleniem mimo tego ze miala opryszczke wirusowa po 3 godz strasznie bolala ja glowa i miala zaczerwieniony policzek czy to byl powod znieczulenia ? prosze o odpowiedz z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.