Usuwanie zębów pod narkozą a ciąża

Witam chce sie zapytaj 3 dni temu mialam wyrywane zeby pod narkoza ,lezalam w szpitalu 5 dni wychodzac dostalam antybiotyk amoxcyline a rano zrobialm test i wyszlo ze jestem w ciazy . I moje pytanie czy jest jakies ryzyko ze cos bedzie nie tak z plodem? to bedzie ok 3-4 tyg ciazy juz . Prosze o pomoc strasznie sie martwie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie skontaktować się z lekarzem ginekologiem i proszę opowiedzieć o wszystkim. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.