Usuwanie zwyrodnienia ślimaka oka a uczucie dotykania pod okiem

Witam, od jakiegoś czasu pod prawym okiem mam uczucie jakby dotykanie włosami (smeranie włoskiem). Jakiś czas temu miałam laserowe usuwanie zwyrodnienia ślimaka oka - czy to ma jakiś związek?

Witam! Nie można wykluczyć że przyczyną opisanych dolegliwości jest przebyty zabieg. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.