Usuwanie żylaków u 29-latki

mam żylaki na dwóch kończynach jaki jest najlepszy zabieg po którym żalaki już się nie odnowią?

Metoda klasycznego strippingu żyły odpiszczelowej wielkiej z miejscowym wycięciem żylaków jest najskuteczniejsza. Jednak, aby określić konkretnie jaki zabieg będzie potrzebny w Pana przypadku trzeba to rozważyć indywidualnie na podstawie wyniku badania dopllerowskiego żył i stanu miejscowego.

EVLT i klasyczne leczenie chirurgiczne mają porównywalne wyniki. Po zbadaniu Pani można zaproponować najbardziej optymalną metodę. Natomiast jest to choroba przewlekła, więc zawsze istnieje ryzyko nawrotu.