Usuwany kamień z nerki endoskopowo

Moja mama dwa tygodnie temu miała usuwany kamień z nerki endoskopowo i przez trzy dni było wszystko dobrze ale w dniu wypisu ze szpitala z dziury po zabiegu zaczął wydobywać się jakiś płyn z krwią i trwało to ok 5 ciu dni i do dnia dzisiejszego z tej rany wydobywa się przezroczysty płyn. Czemu tak się dzieje i czy jest to normalne

Aleksander Ropielewski

Pytanie do lekarza operującego. Bez oceny rany nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.