Uszkodzenia i ubytki warstwy nabłonka barwnikowego

Witam.Po angiografii fluoresceinowej wyszło,że mam uszkodzenia i ubytki warstwy nabłonka barwnikowego(na zdjęciu wygląda to tak jakby były trzy dziurki w gałce ocznej). Czy taką wadę można poddać korekcji laserowej?Mam 41 lat,doktor ,który mnie badał stwierdził,że to może być po przebytej toksoplazmozie.Mówił także ,że są próby leczenia takiego schorzenia za pomocą kom.macierzystych na zachodzie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeżeli jest mowa o komórkach macierzystych to raczej laser nir