Uszkodzenia łąkotki i ból kolana podczas chodzenia

Cechy uszkodzenia 2 i 3 stopnia chrzastek przedzialu bocznego. Wewnatrz łąkotkowe zmiany degeneracyjne rogu tylnego łąkotki przysrodkowej. Dyskretny obrzek szpiku wynioslosci miedzyklykciowej. Kolano blokuje sie i ucieka przy chodzeniu. Boli przy chodzeniu i kucaniu,siadaniu,wstawaniu,wchodzeniu po schodach.

To objawy zwyrodnienia stawu kolanowego a także rzepkowo udowego , jeżeli ucieka i blokuje do rozważenia leczenie operacyjne