Uszkodzenie ACL i łękotki

Witam, Przewrocilam sie na mokrej podlodze, mialam usg, ktore wykazalo uszkodzone acl i lakotke przysrodkowa wskazanie do operacji uszkodzone w 2 miejscach.Prawe kolano od poczatku bolalo mnie najbardziej od srodka, tylko czasami od zewnatrz ale bol nieporownywalnie mniekszy .Teraz zrobilam rezonans ktory wykazal pekniecie lakotki bocznej.Lekarz byl zdziwiony. Radiolog w reklamacji nic nie poprawil a mnie dalej boli w okolicy lakotki przysrodkowej.Nie wiem co mam robic dalej.prosze o pomoc.

Witam,
Bez względu czy jest to uszkodzenie łąkotki bocznej czy przyśrodkowej ma Pani również zerwane więzadło krzyżowe przednie dlatego bezwzględnie wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego i rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia