Uszkodzenie dziąsła a opuchlizna

mam pytanko 2 miesiące temu uszkodziłam sobie dziąsło między górną 5 a 4 nitką dentystyczną bardzo mi krwawiło płukałam denstoseptem pózniej płunem eludril niestety co wieczór od tego czasu czuje ucisk miedzy zębami jakby lekko puchło nie boli ale dziwne uczucie rozpierania a jak dotknę zęba 4 coś mi tak pyka lekko strzela nie wiem jak to okreslić zęby mam zdrowe bez kamienia nie wiem co sie dzieje czy slina mi podchodzi i tak pyka czy coś uszkodziłam tą nitką ? dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do stomatologa.