Uszkodzenie kłębuszków a odchudzanie

Witam, od 2 lat leczę się na KZN, biopsja na szczęście nine wykazała uszkodzenia kłębuszków ale niestety muszę brać encorton. Zaczynałam od 60 mg teraz jestem na 5 mg. Chciałabym zgubić te nieszczęsne kg których przybrałam. Mam 168 cm a ważę 70 kg ;-( strasznie się z tym czuję wręcz nie mogę sie oglądać w lustrze. Nogi uda grube i cellulit boczki i brzuch gdzie przybrałam dopiero na końcu. Staram się odżywiać w miarę rozsądnie, może jadam nieregularnie nie wiem,proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza prowadzącego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.