Uszkodzenie mózgu po zażyciu dopalacza pod wpływem alkoholu

Zazylem srodek jakiegoś dopalacza,na dodatek pod bardz silnym wplywem alkoholu.Duza dawke przyjalem do nosowo,bylo jeszcze kolejne nie wiem ile.Wiem tylko ze nie śpię juz od 5 dni.a mój mózg nie dziala jak wcześniej.Caly czas nieustannie zawieszam sie w myśleniu,przez dlugi czas nie potrafie wyjsc z 1 mysli ktora ciągle sie powtarza.Czy możliwe ze mój mózg ulegl nieodwracalne mu uszkodzeniu ? Co robić? Blagam o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę zgłosić się do lekarza i nie zażywać więcej tych środków. Możliwe że objawy z czasem ustapią, ale uszkodzenie mózgu jest niewykluczone.
Pozdrawiam