Uszkodzenie nerwu łokciowego w wyniku badania ENG

Witam,.badanie ENG wykazało uszkodzenie nerwu łokciowego na poziomie łokcia( wydłużenie interlatencji na odcinku 4-6cm dystalnie od linii łączącej wyrostek łokciowy z nadkłykciem przyśrodkowym kości ramiennej(Segment D6 D4-latency differance 0,9 ms conduction velocity 22 m/s).Czy uszkodzenie to można zaliczyć do zespołu rowka nerwu łokciowego ujętego w wykazie chorób zawodowych ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy od tego jaką pracę Pani wykonuję, oceni to lekarz medycyny pracy.
Pozdrawiam