Uszkodzenie pnia mózgu w śpiączce farmakologicznej

Pacjent w śpiączce farmakologicznej po NZK lekarze przypuszczają uszkodzenia pnia mózgu,reaguje tętnem na bliskich stawia opór kończynami przy rehabilitacji otwiera oczy rusza głową mimika twarzy też występuje. Oddychanie przez respirator, rodzina twierdzi że to zator tętnicy spowodowany genetycznie gęstą krwią +leki hormonalne lekarze mimo d-dimerów 5000 twierdzą że nie bo tomografia do końca nie ukazuje zatoru usg żył nie zrobią bo zakrzepicy zapewni nie było rezonans też zbędny no to co jest

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Pacjenci po NZK są bardzo indywidualni i na podstawie lakonicznych informacji, bez dokumentacji medycznej i możliwości osobistego zbadania pacjenta, nie ma możliwości obiektywnej oceny. To forum, jak i każde inne, nie jest właściwym miejscem do zaocznej oceny pacjentów leczonych w obrębie OIT.