Uszkodzenie prezerwatywy a ryzyko ciąży

Witam Ostatnio we wtorek 30.12.14 przyjęłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną. Dodam,że jest to 1 opakowanie, które biorę. W sylwestra gdzieś koło godziny 1 miałam wpadkę. Prawdopodobnie uszkodziłam prezerwatywę paznokciem. Czy byłam / jestem chroniona? Nie pominęłam żadnej tabletki. I kiedy powinnam dostać pierwsze krwawienie ? Bo jak na razie nic. Jest 2.01 godzina 22;30

Witam,
skuteczność powinna być zachowana, ale nigdy nie ma 100% pewności przy tej metodzie antykoncepcji.
prosze poczekać na krwawienie, po 7 dniach rozpocząć kolejne opakowanie tabletek.
pozdrawiam