Uszkodzenie ręki w obrębie nadgarstka

witam, podczas podnoszenie ciezkiego przedmiotu uszkodzilam sobie prawa reke, ponizej nadgarstka od wewnetrznej strony. reka spuchla, mialam problem z utrzymaniem lyzki w rece, myslalam ze to tylko naciagniete sciegno. kilka dni smarowalam mascia przeciwzapalna, usztywnilam ja, ale niestety teraz czuje ze w miejscu uszkodzenia zrobilo sie jakies zgrubienie. Prosze o odpowiedz co moze byc tego przyczyna ???

Lek. Tomasz Budlewski

Może być np. uszkodzenie mięśni, ścięgien, więzadeł lub kości. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.