Uszkodzenie rogu tylnego łękotki przyśrodkowej 3 stopnia w wyniku rezonansu
witam odebrałem winik rezonansu kolana opis.uszkodzenie rogu tylnego łekotki przyśrodkowej 3 stopnia prosze o opinije dziekóje

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
Kierując się wynikiem rezonansu magnetycznego bezwzględnie wymaga Pan artroskopii stawu kolanowego.
Jeżeli objawy kliniczne są adekwatne do opisanego w rezonansie magnetycznym uszkodzenia ( blokowanie się kolana, uczucie przeskakiwania i przede wszystkim ból powierzchni przyśrodkowej stawu kolanowego ) nie ma wątpliwości co do konieczności zabiegu.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu