Uszkodzenie stawów kolanowych w wyniku stosowanie niewłaściwych butów

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest to możliwe że od butów spd mogą siąść kolana?? Chodzi o buty na rower, otóż jedno miałem już zabieg, a teraz z drugim coś się zaczyna dziać, zastanawiam się czy to nie przez buty, jak można to sprawdzić?? Nie przypominam sobie nim je kupiłem by był tego typu problem, tak jak wspomniałem na jednym miałem już zabieg, z drugim było dobrze do jakiegoś momentu gdy nie zacząłem robić dużo km. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście jest taka szansa, choć nie jest to bardzo prawdopodobne.