Uszkodzenie więzadeł a artroskopia kolana

witam w tamtym roku w pazdzierniku mialam antroskopie kolana na dwudzielna rzepke i uszkodzenie wiezadel krzyzowych po miesiacu mialam normalnie chodzic noga dalej mnie boli mialam robione zdjecie rtg i rezonans jest tak jak bylo dwudzielna rzepka uszkodzenie wiezadel i do tego peknieta lekotka noga schudla mi 4 cm prosze o porade

Aleksander Ropielewski

Wygląda na to, że zabieg nie został wykonany poprawnie lub doszło do powikłań. Nie mogę powiedzieć nic dokładniej ponieważ nie znam sytuacji klinicznej, ani nie mam możliwości oceny wykonanych badań i przeprowadzenia badania ortopedycznego.