Uszkodzenie zmysłu smaku po wycięciu migdałków

Witam, 2 tygodnie temu miałam wycinane migdałki mam 21 lat, z każdym kęsem czuje okropna gorycz w ustach która powoduje nudności. Wszystko straciło smak Czy to przejdzie czy jest mozliwe uszkodzenie drogi zmysłu smaku i juz na zawsze to zostanie. Prosze o odpowiedz, gdyz jest to bardzo uciążliwy problem.

14 dni to bardzo krótki okres - proszę się uzbroić w cierpliwość. Smak prawie na pewno powróci. Jeśli jednak pojawią się co mało prawdopodobne inne dolegliwości trzeba wrócić do ośrodka gdzie wykonywano zabieg.