Uszkodzona wątroba do stopnia marskości

Witam . Pytanie tam dość może i głupie. A wiec, miałem uszkadzaną wątrobę do stopnia marskosci.Bilubiryna 39.5. Genijalny lekaż mnie uratował. Trenowałem 14lat siłownia i sporty walki. jestem po 2latach po chorobie strasznie się roztyłem nic nie trenowałem. Zacząłem trenować ale nie idzie zchodnąć . Czy jest szansa aby wziąć jakieś spalacze tłuszczu w mojej sytuacji

Odradzam jakichkolwiek preparatów, których działanie i metabolizm mają wpływ na funkcję wątroby (zwłaszcza jakiś "spalaczy").